BORDERLANDS 3 HOTFIX: 22 KWIETNIA 2021

2K Chad: „Dzisiejsze zmiany w Borderlands 3 wpłyną na współczynnik pojawiania się łupów  różnych źródeł oraz usuwają problemy zgłaszane przez społeczność. Zmiany współczynnika pojawiania się łupów zostały opracowane w oparciu o uwagi społeczności po redukcji tego parametru 8 kwietnia.

Przypominamy, że Maurice’s Black Market Vending Machine będzie przenoszona w nowe miejsce w każdy czwartek, o godz. 18:00 czasu polskiego i jest aktywowana z szybką poprawką.

Zmiany te zostaną wprowadzone na wszystkich platformach do godziny 21:00 czasu polskiego. Aby zastosować szybkie poprawki, poczekaj w głównym menu, aż pojawi się napis „Hotfixes Applied”! Jeśli masz problem lub chcesz przekazać opinię, wyślij zgłoszenie na stronie support.2k.com.

  • Zaktualizowano legendarny artefakt Tobaggan tak, aby zapewniał zamierzoną premię do ślizgu.
  • Zaktualizowano kartę przedmiotu modyfikacji klasowej Siren’s Death’s Blessings, aby poprawnie opisywała zapewnianą przez nią premię.
  • Przypisano wydzielone źródła dla sprzętu w dodatku Guns, Love, and Tentacles.

Wydzielone źródła mają teraz następujące elementy wyposażenia: Flama Diddle, Insider, Seeryul Killer, Oldridian, osłony Torch i Old God oraz każda modyfikacja klasowa. Miłych łowów!

  • Zmieniliśmy balans współczynnika pojawiania się legendarnej broni.

Ta zmiana współczynnika pojawiania się legendarnego wyposażenia oznacza, że od teraz karabiny snajperskie nie będą już pojawiały się nieproporcjonalnie częściej od innych rodzajów broni.

  • Zwiększono ilość łupów wypadających ze wszystkich bossów.
  • Zwiększono szansę na wypadnięcie z bossów modyfikacji klasowych i artefaktów w podstawowej grze i w zawartości dodatkowej.
  • Zwiększono szansę na wypadnięcie modyfikacji klasowych i artefaktów ze skrzyń prób na obszarze Proving Ground.
  • Zwiększono szansę graczy na otrzymanie legendarnych nagród ze skrzyń prób na obszarze Proving Ground.

Od wszystkie nagrody przyznawane graczom, którzy ukończą próbę w najszybszym czasie, powinny być legendarne – poza elementami kosmetycznymi (które będą wypadały niezależnie od rzadkości).

  • Zwiększono ilość Eridium wypadającego ze skrzyń Vault Card.

Obserwowaliśmy, jak społeczność wykorzystuje Eridium, i zgodziliśmy się z opinią, że jego ilość przekazywana w skrzyniach Vault Card była zbyt niska. Zwiększyliśmy ją do 500 sztuk.

  • Zwiększono ilość Eridium wypadającego z bossów Circle of Slaughter.

W zeszłym tygodniu dodaliśmy do prób obszaru Proving Ground modyfikacje klasowe i artefakty, aby stworzyć pewniejszy sposób zdobywania tych łupów. W tym tygodniu dodajemy więcej Eridium do bossów Circle of Slaughter. Każdy boss (poza Red Rain w Slaughterstar, który daje 3000 sztuk Eridium) upuści dodatkowy stos zapewniający graczom 500 sztuk Eridium.”

Źródło: https://support.2k.com