BORDERLANDS 3 HOTFIX: 14 KWIETNIA 2021

Alex: „Dzisiejszy zestaw zmian w Borderlands 3 usuwa szereg problemów związanych z premierą Director’s Cut i obniżonym współczynnikiem pojawiania się łupów podczas gry na poziomach Mayhem.

Przypominamy, że Maurice’s Black Market Vending Machine będzie przenoszona w nowe miejsce w każdy czwartek, o godz. 18:00 czasu polskiego.

Zmiany te zostaną wprowadzone na wszystkich platformach do godziny 21:00 czasu polskiego. Aby zastosować szybkie poprawki, poczekaj w głównym menu, aż pojawi się napis „Hotfixes Applied”! Jeśli masz problem lub chcesz przekazać opinię, wyślij zgłoszenie na stronie support.2k.com.

  • Zwiększono liczbę PD przyznawanych za ukończenie wyzwań Vault Card.
  • Zwiększono obszar wokół stacji Fast Travel dla Raid Bossa, aby upewnić się, że aktywuje się on dla wszystkich graczy.
  • Usunięto legendarną tarczę Tankman’s Shield i inne elementy wyposażenia Mayhem 4+. Nie pojawiają się one teraz w puli tarcz w Diamond Armory.
  • Usunięto P2P Networker z puli pistoletów maszynowych w Diamond Armory, w Mayhem.

Zmiana ta jest czasowa. Element ten wróci nieco później!

  • Obniżono premię tarczy Super Soldier z Vault Card.

To tymczasowe rozwiązanie rozwiązujące problem z generowaniem niezamierzonych kumulacji tarcz przez niektórych graczy z pewnymi umiejętnościami postaci. Obecnie sprawdzamy możliwość wdrożenia długofalowego rozwiązania. W takim przypadku wartości zostaną przywrócone.

W zeszłym tygodniu obniżyliśmy współczynnik pojawiania się łupów dla graczy na poziomach Mayhem. Zdecydowana większość społeczności dobrze zareagowała na tę zmianę! Wielu członków społeczności wyraziło swój niepokój jeśli chodzi o współczynniki pojawiania się takiego wyposażenia jak Class Mods i Artifacts, które były trudniejsze do znalezienia. Uwagi te mają sens, całkowicie się z nimi zgadzamy i przyznajemy, że ogólny współczynnik znalezienia takiego sprzętu powinien być nieco wyższy. Chcemy się upewnić, że legendarne wyposażenie jest wyjątkowe, ale jednocześnie warto inwestować czas w jego pozyskanie. Wciąż monitorujemy ten aspekt i w przyszłości wprowadzimy stosowne regulacje.

Opracowujemy też plan przeniesienia sprzętu World Drop do dedykowanych źródeł w dodatku Guns, Love, and Tentacles.

  • Zwiększono szansę na pojawienie się Class Mods i Artifacts w skrzyniach Trials.
  • Zwiększono szansę na pojawienie się legendarnego wyposażenia w Rare Chests.”

Źródło: https://support.2k.com