Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty – Pierwsze DLC do Borderlands 2!

Wczoraj nie bez problemów pojawiło się nowe DLC które dodaje nową postać do gry. Wraz z nim pojawiły się poszlaki o pierwszym fabularnym DLC które ma pojawić się niedługo. Ponoć ma ono nazywać się Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty. Wskazują na to 3 tajemnicze osiągnięcia / trofea które pojawiły się wraz z Gaige. Dodatkowo posiadacze PC-towej wersji Borderlands 2 kopiąc w plikach natrafili na więcej poszlak. Nowych głsy dla bohaterów, poziomy rzadkości przedmiotów, itemów i bossów trafili również na krótki opis fabuły:

Legendy mówią o zaginionym skarbie piasków kapitana Blade’a. Onagrodzie tak wielkiej, iż by ją zdobyć ludzie gotowi są nasączyć piasek krwią. O księżniczce piratów, pięknej i śmiertelnie niebezpiecznej, która nie zatrzyma się przed niczym, by odnaleźć skarb. O potwornym Lewiatanie. O Vault Hunterze, który udał się do pustynnego miasta Oasis, nie wiedząc o okropnościach, które na niego tam czyhały.

Informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez Gearbox Software. Pozostaje nam tylko czekać… A co wy o tym sądzicie? Podzielcie się na forum lub facebooku. ( cda )